PNY

index

PNY یک پیشروی تکنولوژی جهانی در بازار مصرف کنندگان لوازم الکترونیکی است، که در سال 1985 در نیویورک تاسیس شد. PNY قریب به سی سال تجربه کسب و کار با مصرف کنندگان، فروشندگان سیستم، تولیدکنندگان تجهیزات اصلی (اوریجینال-فابریک) ، و تعاملات تجاری بین تولید کنندگان و عمده فروشان دارد. این مرکز در Parsippany نیوجرسی واقع شده است و 20 شرکت در سراسر آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و آمریکای لاتین بصورت هلدینگ دارد.

نمونه کارهای PNY شامل طبقه بندی گسترده ای از فلش درایوهای USB، کارتهای حافظه فلش، باتری های خارجی external))و همراه، کابل های HDMI®، لوازم جانبی موبایل (همراه)، هدفون و بلندگو، درایوهای حالت جامد(SSD)، ارتقاء حافظه، کارتهای گرافیک NVIDIA® و لوازم جانبی HP می باشد. PNY یک برند شناخته شده ی جهانی با محصولاتی به صورت عمده و جزئی و شبکه های توزیع در بیش از 50 کشور در سراسر جهان است.

 

ارائه محصولات کلیدی

PNY دارای خط تولید مجزا برای طیف گسترده ای از فن آوری های کاربران نهایی می باشد:

عکاسی، همراه و وسایل قابل حمل، بازی و سازندگان سیستم. چه شما یک کاربر مشتاق به عکاسی باشید، چه یک عکاس حرفه ای; یک کاربر بازی های کامپیوتری، معمولی یا سرسخت و حرفه ای، یا یک طراح سیستم در جستجوی بروز رسانی آخرین نسخه های گرافیکی، PNY برای تمام نیاز های شما یک راه حل میان بری دارد.

Flash Media

PNY یک خط گسترده ای از محصولات با کیفیت Flash Media را مطابق با نیاز های انواع کاربران – از عکاسان حرفه ای گرفته تا مشتاقان به عکاسی، و علاقمندان حرفه ای به موبایل و رسانه- به بازار عرضه می کند SecureDigital ™و CompactFlash ™   های PNY در سایزهای صنعتی و سرعتهایی برای گرفتن عکسهایی که برنده جایزه خواهند بود و ویدئو های بسیاری با کیفیت بسیار بالاHD)(در دسترس هستند. کارتهای حافظه میکرو SD از محصولات PNY یک ارتقای ایده آل برای کاربران موبایل برای رسیدن به کاربری های بیشتر مانند موسیقی، تصاویر، ویدئوها و بازیها خارج از حیطه ی تلفن های هوشمند و موبایل ها ایجاد می کند.

 

ارتقای حافظه

محصولات ارتقای حافظه ی PNY برای desktop و نوت بوکهای PC در اکثر فروشگاهها و دفاتر بزرگ الکترونیکی سراسر دنیا و همچنین در سایت های خرده فروشی محصولات به صورت آنلاین یافت می شوند. نمونه های ارتقای حافظه ی PNY با سیستم های اپل، Compaq، DELL، Gateway، HP، IBM و بیش از 5000 نوع مختلف از سیستم ها سازگار است. این محصول بسیار آسان نصب شده و صد در صد مطابق گارانتی است، PNY بعنوان یک منبع مجزای تامین محصولات حافظه ای به صورت جهانی شناخته شده است.

کارتهای گرافیک GeForce

PNY یک خط جامعی از کارتهای گرافیک GeForce را پیشنهاد می دهد که طراحی شده توسط پیشرفته ترین هاست، فناوری گرافیک GeForceNVIDIA، که تحت عنوان XLR8، Verto، و برندهای PNY به بازار عرضه شده است. این محصول با PCle چندگانه، AGP وکارتهای سازگار PCI و خط گسترده ای از محصولات PNY یک راه حل کارت گرافیک ایده آل برای آماتورها و علاقمندان فراهم می کند.

NVIDIA® Quardo® با PNY

بوردهای گرافیکی حرفه ای، سودمندی که مورد نیاز شما است را با فراهم آوردن عملکرد برجسته ی صنعت، ثبات و مشخصه هایی برای هر برنامه ی حرفه ای D2/D3PC به شما ارائه خواهد کرد. از محیط های VizSim  همه جانبه، تولید فیلم و تلویزیون و رسانه، تا ایجاد ارتباط دیجیتال یا 3D CAD، NVIDIA Qardo FX با، PNY، مزیت رقابتی شما را افزایش داده و با فراهم کردن تصاویر واقعی ارائه زمان واقعی برای برنامه های OpenGL و DirectX- زمان را برای بازار کوتاه کرده و کیفیت را افزایش می دهد. NVIDIA Quardo NVS با خط تولید PNY دو بعدی انتخاب مناسبی برای ماموریت حساس برنامه کسب و کار از مراکز تلفن تا خدمات مالی یا ایستگاههای کاری معامله گر می باشد.سخت افزار و درایوهای NVIDIA Quardo به فناوری اطلاعات اجازه می دهد تا هزاران کاربر توزیع شده آنرا اداره کنند و قادر به مدیریت چند صفحه نمایش هستند و گسترده ترین لیست برنامه های گواهی شده را فراهم می کند.

NVIDIA®Quardo®Plex

سیستم های محاسباتی تصویری(VCS) برای مواجهه با ایستگاههای کاری استاندارد صنعتی و سرورهایی برای مقیاس پذیری محاسباتی تصویری پیشرفته برای برنامه های حرفه ای پرطرفدار طراحی شده است. QuardoPlex یک جهش کوانتومی در چگالی محاسبه تصویری ارائه می دهد، و سطوح دستیابی به موفقیت بهره وری و توانایی فعال می کند.حرفه ای ها از طراحان تولید کننده و متخصصان تا دانشمندان بیوتکنولوژی و زمین شناسی تا ایجاد کنندگان محتوای دیجیتال می توانند پیچیده ترین مسائل گرافیکی شان را با استفاده از یک سیستم محاسبات تصویری اختصاصی نامحدود بر پایه ی معماران استاندارد و ثابت صنعت حل کنند.

ساخت و مکان

PNY یک شرکت دارای گواهی ISO9001 است، که درپارسیپانی نیوجرسی واقع شده است، و دارای هلدینگ های تسهیلات تولید و دفاتر فروش در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا، آمریکای لاتین، و کانادا می باشد. برنامه های گسترش این دفاتر در آینده و سالهای پیش رو استرالیا و هند خواهد بود.